WWW czyli wiele ważnych wariantów na zdobycie klienta!

Za klientem trzeba się nachodzić – czasy PRL w których to sprzedawca był panem dawno już minęły. Teraz trzeba dużo zachodu aby klient zwrócił uwagę właśnie na naszą ofertę. Dobra cena i wysoka jakość usług mogą już nie wystarczać. Jednym za sposobów na przyciągnięcie konsumenta jest strona www. Do dyspozycji marketerów są strony reponsywne i inne atrakcje – wszystko po to by zwabić i zadowolić klienta.

Klienci są dosyć leniwi i trudno się temu dziwić – to handlowiec musi przekonać ich o tym, że to właśnie jego oferta jest najlepsza, najbardziej korzystna i najbardziej opłacalna. Nikt nie będzie się też specjalnie wysilał aby poszukiwać dodatkowych informacji dziś dominuje krótki research w internecie – to wszystko. Przy czym o podjęciu takiego bądź innego werdyktu decyduje często wygląd strony www (zakładamy, że obecnie posiadanie strony www to oczywisty standard, dosłownie podstawa podstaw).

Dobry układ zawsze w cenie

Dla użytkowników sieci bardzo ważna jest intuicyjność www i jej estetyczny wygląd. To dla Ciebie najlepszy kompas w drodze do tworzenia strony internetowej. Warto postawić na jej atrakcyjną stronę wizualną i przejrzystość. Klarowny układ, proste, bezpretensjonalne treści to dobry punkt wyjścia. Pamiętaj, że strony www tworzy się dla oka. To, co ładne przyciąga wzrok, a jeżeli odwiedzający zostanie na Twojej stronie to wzrasta prawdopodobieństwo, że w ogóle skorzysta z oferty albo chociaż złoży zapytanie ofertowe a to już coś. Dlatego – jeśli chcesz zatrzymać klienta to nie ignoruj strony www. To jeden z kanałów komunikacji z nim. Nawet więcej – strona www to punkt kontaktowy z firmą – jeden z niewielu. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy kiedy prowadzisz działalność związaną e-handlem. Wówczas strona www to Twoje być albo nie być. Do stworzenia dobrej strony potrzebujesz grafika i informatyka – najlepiej aby oboje (zwłaszcza grafik) posiadali zmył estetyczny.

Strona dla wszystkich

Jeżeli zaczynasz tworzyć stronę www lub przystępujesz do jej odświeżenia dobrze rozważ korzyści jakie dają strony responsywne. Co w nich takiego wyjątkowego? Strony tego typu to najnowsze osiągnięcie web-deweloperki. Responsywne www dostosowują się do wielkości ekranu na jakim są wyświetlane. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy klient ogląda Twoją www na laptopie, komputerze stacjonarnym czy na tablecie bądź smartfonie – strona wyświetli mu się poprawnie. Strony internetowe tego rodzaju są dzięki temu przyjazne wszystkim użytkownikom – zwłaszcza tym mobilnym, którzy często mają problem z poprawnym wyświetlaniem stron. Dzięki temu możesz być o krok przed konkurencją i wdrożyć takie rozwiązanie jeszcze zanim stanie się standardem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *